Montaż klimatyzacji

Nasza firma oferuje usługi w zakresie projektowania i realizacji instalacji klimatyzacyjnych. Posiadamy szeroką ofertę obejmującą indywidualne rozwiązania dla każdego rodzaju pomieszczeń biurowych, domów mieszkalnych, lokali usługowych, hoteli, restauracji, pawilonów handlowych, obiektów przemysłowych i innych. Sprawdź co oferujemy i co nas wyróżnia.

Showroom

Nasz showroom to wyjątkowe miejsce, gdzie można na żywo zobaczyć niemal wszystkie modele z naszej oferty. Umów się na bezpłatną wstępną konsultację w naszym biurze na Warszawskiej 17 w Łomiankach, gdzie znajduje się nasz showroom. W celu umówienia konsultacji napisz do nas na: klima@klima.com.pl.

Zapraszamy również na wirtualny spacer po naszym showroomie.

klimatyzacja gree
montaż klimatyzacji

NASI MONTERZY

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz flotą, a co najważniejsze zespołem profesjonalistów. Nasi monterzy posiadają wieloletnie doświadczenie, a każdy montaż jest potwierdzany protokołem odbioru i wydaniem karty gwarancyjnej.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od konsultacji, poprzez projekt, wycenę, wizję lokalu i montaż, a skończywszy na przeglądach serwisowych. Nasze ponad 30 lat doświadczenia na rynku to gwarancja jakości i rzetelności świadczonych usług.

 

klimatyzacja gree
wycena instalacji

Formularz wyceny online

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny instalacji on-line. Jeśli nie masz czasu na spotkania czy telefony, wypełnij formularz, a w ciągu 48h otrzymasz od nas wstępną ofertę.

Jeśli z jakiś względów nie jesteśmy w stanie podjąć się realizacji Twojego zlecenia, chętnie polecimy Ci autoryzowaną i rzetelną firmę instalacyjną w Twoim regionie. W ramach sprzedaży hurtowej urządzeń współpracujemy z instalatorami z całej Polski.