Showroom

Specjalnie dla naszych klientów oraz partnerów biznesowych stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie można zobaczyć niemal wszystkie modele z naszej oferty wraz z tegorocznymi nowościami rynkowymi. Nasz showroom to sposobność zobaczenia na żywo w przestrzeni dziennej interesującego nas modelu oraz bezpośrednie porównanie go z innymi jednostkami o podobnych parametrach.

Na powierzchni blisko 40m2 na naszej ekspozycji znajduje się 27 różnych modeli jednostek wewnętrznych. Aż 6 z nich jest podłączonych i w pełni operatywnych co pozwala na przetestowanie ich pracy i poszczególnych funkcji. W swojej bogatej ofercie posiadamy również klimatyzatory przenośne oraz oczyszczacze powietrza.

Lista modeli prezentowanych w showroomie:

  • Gree: Pular, Lomo Luxury Plus, Amber Standard (biały, czarny, srebrny), Fairy (Dark, Silver, White) Soyal, U-Crown (Silver, Champagne), G-Tech (Rose Gold, Silver), Konsola.
  • Mitsubishi Electric: MSZ-HR, MSZ-AP, MSZ-EF (biały, srebrny, czarny), MSZ-LN Diamond (czarny, bordowy, perłowy).
  • LG: ARTCOOL Gallery, ARTCOOL Mirror, ARTCOOL Silver, DUALCOOL z Oczyszczaczem powietrza, DELUX, STANDARD PLUS.
  • Oczyszczacze powietrza: Gree Eagle, LG PuriCare
  • Nawilżacze powietrza : Gree Mystic

*Na czerwono zaznaczono modele podłączone do instalacji freonowej.

WIZYTY W SHOWROOMIE

Obecnie wizyta w naszym showroomie możliwa jest jedynie w dwóch przypadkach:

  1. Po wcześniejszym umówieniu spotkania z naszym przedstawicielem działu technicznego, gdy wykonujemy dla klienta usługę sprzedaży wraz z montażem urządzeń.
  2. W towarzystwie przedstawiciela firmy montującej, który jest naszym klientem, a który w imieniu swojego klienta umawia takie spotkanie.