Branża HVAC w Polsce dynamicznie się rozwija. My również podążamy za tym trendem i rozwijamy się, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i rynku. Wprowadzamy zmiany w różnych zakresach – od drobnych, organizacyjnych po te większe dotyczące samej strategii.

W odpowiedzi na transformację rynku HVAC i potrzeby naszych klientów zdecydowaliśmy się na rozwój zaplecza logistycznego i zainwestowaliśmy w magazyn wysokiego składowania w centrum logistycznym CTPark Warsaw North. Jest to kompleks magazynowy położony w Łomna-Las przy trasie E7, zaledwie 10 km od północnej granicy Warszawy i kilka kilometrów od naszego biura na Warszawskiej 17 w Łomiankach.

W CTPark zajmiemy prawie 3 tys. mkw. powierzchni magazynowej z wydzielonym modułem biurowym, gdzie otworzymy kolejny showroom i przestrzeń do spotkań naszych pracowników z Wami – Instalatorami. Mamy do dyspozycji 3 doki dla dużych transportów i specjalną rampę dla mniejszych odbiorów. Sam Park logistyczny zapewnia także ładowarki do samochodów elektrycznych oraz obszerne place manewrowe, miejsca parkingowe i tereny zielone wokół budynku.

Do nowego miejsca wprowadzimy się jako pierwszy najemca i już w tym roku realizacja Waszych zamówień będzie się odbywała z nowego magazynu!
Obiecujemy uroczyste otwarcie z mocą atrakcji!

Dziś rynek wygrywa się dostępnością, a my chcemy wygrywać razem z naszymi Klientami, bo ich sukces to nasz sukces.

Zacieranie się sezonowości w branży związanej z klimatyzacją i ogrzewnictwem to trend jaki nasilił się w ostatnich latach głównie za sprawą zmian klimatycznych, popularnej od kilku lat pracy zdalnej oraz coraz większej konkurencyjności urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, które w wyniku geopolitycznych zmian stały się popularnym alternatywnym źródłem ciepła.

Nasi klienci oczekują od nas recepty na zachodzące zmiany, a my reagujemy na nie bardzo szybko. Jako partner i dystrybutor czołowych azjatyckich producentów nowych technologii– Gree, Mitsubishi Electric oraz LG Electronics musimy zrobić wszystko, aby dostępność urządzeń z naszej oferty była zapewniona dla naszych klientów przez cały rok.

Inwestycja w przestrzeń magazynową w CTPark jest więc kolejnym, naturalnym krokiem w kierunku rozwoju. Dzięki tej decyzji nasi klienci mogą czuć się pewnie.

 

Więcej o naszej inwestycji w prasie branżowej i biznesowej.

CTPark Warsaw North w Czosnowie z pozwoleniem na użytkowanie i nowym najemcą – investmap.pl

Rusza park magazynowy CTP pod Warszawą. Jest pierwszy najemca | trans.info

Park magazynowy pod Warszawą z pozwoleniem na użytkowanie i nowym najemcą | Filary Biznesu