klimatyzacja gree

Poznaj produkty ważne dla ciebie i twojego zdrowia

Lampy sterylizujące UV

Sterylizujące Lampy LED UV, są całkowicie bezpieczne, a w dodatku efektywnie usuwają wirusy, pleśń, grzyby i drobnoustroje znajdujące się w powietrzu. Lamp LED UV w ofercie Gree składają się z 10 diód LED o różnych długościach fali (UV-A -8 szt., oraz UV-C -2 szt.) oraz filtra foto katalitycznego pokrytego tlenkiem tytanu. Żywotność lamp podana przez producenta to odpowiednio 50 000 i 10 000 h.

Oczyszczacz powietrza Gree - Eagle

Oczyszczacz Eagle posiada nietypową budowę, która wpływa na skuteczność jego działania – zanieczyszczone powietrze czerpane jest 360° wlotem i bardziej efektywnie oczyszczane przy niskim poborze mocy. Biały, matowy korpus posiada strukturę drobnoziarnistego piasku oraz zdobienia w kolorze szampańskiego złota, które sprawiają, że oczyszczacz ten stanowi elegancki dodatek do każdego wnętrza.

Nawilżacz powietrza - Gree MYSTIC

Ultradźwiękowy nawilżacz Gree Mystic to kompaktowe i wydajne urządzenie zapewniające komfort odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Mystic charakteryzuje się estetycznym wyglądem, łatwością obsługi i wysoką skutecznością działania przy niskim poborze energii elektrycznej.

Oczyszczacz powietrza LG - Puri Care

Oczyszczacz powietrza PuriCare marki LG to urządzenie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji, ale najciekawszą cechą jest jego okrągła budowa, która pozwala na oczyszczanie 360º – to oznacza lepszą wydajność i świetną jakość powietrza. Filtr HEPA znajdujący się w oczyszczaczu usuwa 99% alergenów i innych niewidzialnych zanieczyszczeń.

DZIAŁ PROJEKTOWANIA I MONTAŻU - SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ WRAZ Z MONTAŻEM

ADAM PASTWA

e-mail: adam@klima.com.pl
tel. 605 470 418

ALEKSANDER KIRYLA

e-mail: olek@klima.com.pl
tel. 605 158 090