OUTLET KLIMA to miejsce, w którym można znaleźć wysokiej jakości klimatyzatory i urządzenia chłodzące w atrakcyjnych cenach. W porównaniu z tradycyjnymi sklepami detalicznymi, outlet oferuje liczne korzyści dla klientów – chodzi przede wszystkim o bardzo korzystny stosunek ceny do jakości oraz możliwość kupienia unikalnych produktów spoza bieżącej oferty producentów.

W naszym sklepie można odszukać takie urządzenia jak:

– LG DUALCOOL AP RT, który posiada unikalną technologię oczyszczania oraz monitoringu jakości powietrza.
– LG ARTCOOL MIRROR BQ oraz BH, model o wyjątkowej stylistyce z panelem, który jest pokryty szkłem hartowanym
– Bardzo popularne modele LG MS AQ DELUXE, które można wykorzystać w systemach multi. Warto tutaj wspomnieć, że marka LG gwarantuje niemal 100% wsteczną kompatybilność urządzeń MULTI-SPLIT, dzięki czemu można łączyć nowe agregaty ze skraplaczami nawet sprzed kilku lat.
– GREE U-CROWN, charakteryzujący się sprężarką o podwójnym stopniu sprężania, dzięki czemu jest urządzeniem idealnie nadającym się do grzania, o wyjątkowej sprawności energetycznej.
– W naszym sklepie znajduje się też wiele modeli prestiżowej marki MITUBISHI ELECTRIC takie jak AP, EF, LN (które od tegorocznych urządzeń różnią się jedynie brakiem modułu WI-FI). Jak również jednostki wewnętrzne do systemów multi DM oraz SF.
Wiele urządzeń jest w tak atrakcyjnych cenach, że ich zakup może okazać się bardziej opłacalny nic zakup pojedynczych części zamiennych takich jak:
sprężarka, zawór rozprężny, zawór czterodrogowy, czujka temperatury, turbina, silnik wentylatora, termistor, taca ociekowa, wirnik, pilot zdalnego sterowania, parownik, cewka.

Ma to szczególne znaczenie przy interwencjach serwisowych w sezonie, gdzie często czas ma kluczowe znaczenie dla klienta. Dzięki zakupowi w outlecie jest możliwość pozyskania części zamiennej właściwie od ręki, podczas gdy jej zamówienie u producenta – szczególnie w przypadku modeli sprzed kilku lat – potrafi być nie tylko czasochłonne i kosztowne, ale niekiedy wręcz niemożliwe.
Ponad to, pracownicy naszego działu technicznego testują też różne połączenia parowników i agregatów, dzięki czemu możemy w atrakcyjnej cenie zaproponować układ składający się z urządzeń z poprzedniej gamy modelowej oraz aktualnej oferty. Dzięki temu otrzymujemy układ klimatyzacyjny o pełnej funkcjonalności w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż zakup kompletu czy zestawu multi z bieżącej oferty.

Kilka powodów, dla których warto rozważyć zakupy w OUTLET KLIMA:

Atrakcyjne ceny:

Jednym z głównych powodów, dla których klienci wybierają sklep outlet klimatyzacji, jest możliwość zakupu produktów w atrakcyjnych cenach. Sklep outlet oferuje znaczne rabaty na klimatyzatory i inne urządzenia chłodzące, co pozwala zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy w porównaniu z tradycyjnymi sklepami detalicznymi. Dzięki temu nawet osoby o ograniczonym budżecie mogą sobie pozwolić na zakup wysokiej jakości klimatyzacji.

Wybór różnorodnych marek i modeli:

Sklep outlet klimatyzacji oferuje szeroki wybór różnych modeli klimatyzatorów, takich marek jak GREE, MISTUBISHI ELECTRIC ora LG. Klienci mają możliwość wyboru spośród renomowanych producentów i mogą porównać różne modele pod względem funkcji, wydajności i designu. To daje klientom większą swobodę i możliwość znalezienia urządzenia, które najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Produkt wysokiej jakości:

Choć ceny w sklepach outlet są niższe, nie oznacza to, że jakość oferowanych produktów jest gorsza. Sklep outlet oferuje produkty, które pochodzą z poprzedniej gamy modelowej, urządzenia z bieżącej oferty po zwrotach lub produkty z lekkimi wadami kosmetycznymi obudowy lub opakowania. Jednak pod względem funkcjonalności i wydajności są one wciąż wysokiej jakości. Przed zakupem warto sprawdzić, czy produkt posiada jakiekolwiek ograniczenia gwarancyjne, ale większość urządzeń z outletu oferuje gwarancję na sprzedawane produkty.

Pomoc techniczna i doradztwo:

Mimo niższej ceny produktów znajdujących się w sklepie outlet, klient nie jest pozbawiony profesjonalnej obsługi firmy KLIMA. Pracownicy KLIMA są dobrze wyszkoleni i mogą udzielić fachowych porad dotyczących wyboru odpowiedniego modelu klimatyzatora dla danego pomieszczenia. To ważne, aby mieć pewność, że wybrany produkt spełni oczekiwania i będzie odpowiedni do indywidualnych potrzeb klienta. Nasz dział techniczny służy też w razie potrzeby fachową pomocą Instalatorom dotyczącą montażu i serwisowania zakupionych urządzeń.
Podsumowanie:
Sklep KLIMA OUTLET oferuje wiele korzyści dla klientów, takich jak: atrakcyjne ceny, szeroki wybór marek i modeli, unikalne urządzenia dostępne od ręki choćby na potrzeby realizacji zleceń serwisowych. Nasz outlet to przede wszystkim jednak wysoka jakość produktów oraz profesjonalne doradztwo. Jeśli szukasz klimatyzatora w przystępnej cenie lub jednostki kompatybilnej z agregatem czy skraplaczem, który wyszedł z produkcji, to warto ofertę naszego outletu klimatyzacji. Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzić gwarancję na dane urządzenie i zapoznać się z polityką zwrotów przed dokonaniem zakupu.

Sprawdź naszą ofertę tutaj:

Katalogi i cenniki