Kiedy temperatury w letnie dni osiągają rekordowe wartości, klimatyzacja staje się nieodzownym elementem naszych domów i biur. Każdy z nas pragnie cieszyć się komfortowym i przyjemnym otoczeniem, które zapewnia optymalną temperaturę i czyste powietrze. W odpowiedzi na te potrzeby firma GREE wprowadza na rynek swoje najnowsze osiągnięcie w dziedzinie klimatyzacji- urządzenia GREE CLIVIA.

GREE CLIVIA to zaawansowany system klimatyzacji, który zapewnia nie tylko skuteczne chłodzenie, ale również wiele innych innowacyjnych funkcji. Jego unikalne cechy czynią go liderem na rynku klimatyzacyjnym i przynoszą niezrównany komfort użytkownikom.

Czym wyróżniają się urządzenia Gree CLIVIA ?

1. Jedną z najważniejszych cech GREE CLIVIA, w dobie rosnących cen energii, jest jego wydajność energetyczna.

Urządzenie jest wspomagane przez innowacyjną technologię G-AI, która dzięki dynamicznym algorytmom dostosowuje parametry pracy, aby jak najskuteczniej oszczędzać energię elektryczną. Niezależne testy wykazały że technologia G-AI, potrafi zmniejszyć zużycie energii nawet do 10% w skali roku.

2. Kolejną znaczącą cechą GREE CLIVIA jest jego zaawansowany i wieloetapowy system dbania o jak najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu.

Dbałość o czystość powietrza składa się:
– Zintegrowanego filtra siatkowego, który dla łatwiejszego czyszczenia, jest łatwy w demontażu.
– Jonizatora powietrza.
– Jako pierwszy klimatyzator GREE CLIVIA, jest wyposażony w lampę LED UVC, która skutecznie zwalcza bakterie i wirusy
– Dobór spersonalizowanej opcjonalnej filtracji
– Całkowicie zamknięty wylot powietrza dla ochrony wnętrza klimatyzatora przed osadzaniem się kurzu
– 4 etapowej funkcji samooczyszczania, umożliwiającej usuwanie z wymiennika jednostki wewnętrznej zalegających zanieczyszczeń

3. Innowacyjne funkcje GREE CLIVIA

obejmują również inteligentną kontrolę wilgotności, technologia ta potrafi utrzymywać najbardziej komfortowy zakres wilgotności powietrza w pomieszczeniu, chroniąc użytkownika przed negatywnym wpływem wysuszenia lub zawilgocenia w pokoju. Gree CLIVIA może chłodzić i osuszać w zakresie wilgotności ustawionym przez użytkownika, dzięki czemu samemu można zdecydować, jaki poziom jest dla nas odpowiedni.

4. GREE CLIVIA

wyróżnia się wyjątkowym designem i poszerzoną gama kolorystyczną w porównaniu z poprzednimi klimatyzatorami oferowanymi przez firmę. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne GREE WHITE, GREE SILVER oraz nieoferowany nigdy wcześniej w asortymencie GREE NAVY BLUE, uzupełnione są o panel matową teksturą, stylowy sterownik bezprzewodowy oraz dekoracyjne elementy boczne. Wszystkie te elementy składają się na wyjątkowy oraz wyszukany styl klimatyzatora GREE CLIVIA.
Wszystkie wymienione wcześniej innowacyjne technologie, połączone z wyjątkową stylistyką oraz renomą i niezawodnością marki GREE, tworzą obraz klimatyzatora ,który wprowadzi powiew świeżości na rynku klimatyzatorów ściennych.

Całą ofertę naszych klimatyzatorów znajdziecie tutaj:

Katalogi i cenniki