Zajmujemy się projektami, instalacją i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split, systemów VRF oraz układów wentylacyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową urządzeń klimatyzacyjnych wraz z wsparciem technicznym dla firm instalacyjnych. Od wielu lat jesteśmy autoryzowanym partnerem LG, Gree i Mitsubishi Electric. Posiadamy ponad 30 lenie doświadczenie w branży HVAC.

Monter – Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Łomianki

Opis stanowiska

  • Montaż urządzeń klimatyzacyjnych Split, Multi Split, VRF.
  • Montaż układów wentylacji.
  • Uruchomienie zainstalowanych urządzeń.
  • Wykonanie pomocniczych prac budowlanych związanych z realizacją zadania.
  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz systemów VRF.
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
  • Sporządzenie raportów po wykonanych przeglądach, naprawach oraz diagnozie.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata.
  • Umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwanie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Sumienność, uczciwość, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dbałość o dobrą relację z klientem.
  • Uprawnienia, świadectwo kwalifikacyjne F-gaz, SEP do 1 kV mile widziane.
  • Wiedza z zakresu serwisu i montażu pomp ciepła powietrze – woda, mile widziana.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • Pakiet usług medycznych.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Praca w wyszkolonym zespole.
  • Szkolenia wewnętrzne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy   praca@klima.com.plW dokumentach prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLiMA Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

MAGAZYNIER

Wymagania

  • ogólna sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • schludność i punktualność

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę na pełen etat
  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • pakiet medyczny Luxmed po okresie próbnym
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie AXA z wysokimi świadczeniami
  • dobrze płatne nadgodziny w sezonie
  • otwartą ścieżkę rozwoju zawodowego w ramach firmy

Zapewniamy

  • wysokiej jakości odzież roboczą i niezbędne szkolenia
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • pracę w zespole w miłej atmosferze